Biografia Wokół Patronki Jubileusz Retro urodziny Kleks konkursowy Kalendarium Odznaczenie sztandaru Gra terenowa

Patronka

Retro urodziny

W celu uczczenia rocznicy urodzin MARTY Z BUDNYCH ŁOSIOWEJ (19 stycznia - w tym roku sobota) Samorząd  Uczniowski zaproponował, aby w poniedziałek 21 stycznia, uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły przyszli w stylizowanym stroju z czasów lat 20, 30 minionego stulecia.

Stworzenie klimatu minionej epoki, to jedna z dróg bliższego poznania NASZEJ PATRONKI.

Wszyscy chętni mogli czerpać inspirację z ilustracji i zdjęć zamieszczonych na tablicy samorządu, które przedstawiały panie w sukniach z przedłużanym stanem z szalami boa, sznurami pereł, piórami i wstążkami we włosach a panów w kamizelkach, marynarkach i melonikach…

Przeniesienie tych inspiracji mogliśmy zaobserwować w poniedziałek na korytarzach i w klasach naszej szkoły. Była to żywa lekcja historii, która poprzez modę, dała namiastkę minionych czasów.