Świetlica szkolna jest czynna od 6.30 do 17.00

7. Liliana Dudzikowska

8. Anna Nosal

9. Agnieszka Matejko

Celem działalności świetlicy szkolnej jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, oraz stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, spożywania posiłków i odrobienia prac domowych.

W naszej świetlicy zajęcia prowadzone są według tematów zaplanowanych na poszczególne miesiące roku. Opracowany plan pracy obejmuje zainteresowania dzieci, dotyczy tematów związanych ze szkołą, rodziną, ojczyzną, nawiązuje też do treści związanych z miejscem Polski w Europie i na świecie.

Witamy wszystkie świetliki w roku szkolnym 2023/2024! Życzymy miłego i twórczego spędzania czasu przy wspólnych zabawach i zajęciach podczas pobytu w świetlicy. Naszą pracę w tym roku szkolnym będziemy realizować według planu: