Ex libris

Konkurs na ex libris naszej biblioteki został rozstrzygnięty

W wyniku konkursu skierowanego do uczniów i nauczycieli naszej szkoły, wyłoniony został znak rozpoznawczy biblioteki - ex libris.

Spośród licznych prac, które napłynęły do naszej placówki, jury wybrało projekt autorstwa uczennicy klasy III C Gimnazjum Pauliny Kowalewskiej.

Ex libris zaprojektowany przez Paulinę będzie odtąd umieszczany na książkach, cenniejszych wydawnictwach i multimediach oraz innych przedmiotach należących do biblioteki szkolnej, a także jej oficjalnych dokumentach.

Autorce nagrodzonego projektu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!